AC MAKİNE San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

+90 (212) 671 00 93

2400mm çalışma genişliğine sahip CZ/XL modeli, olgun dana derilerinin yarısı hatta tamamını alabilecek kadar geniştir. Yüksek boyutlu deri kanatlarına ev sahipliği yapabilen bu model sayesinde, tüm deri ürün çeşitlerine hizmet verilebilmektedir. Ayakkabı üretiminden otomative, çanta üretiminden uçak koltuk- larına kadar tüm teknolojilerde üretime müsaittir. 2400mm çalışma alanına sahip bu modelde çi  kafa sistemi, CZ Serisinin diğer makinelerine göre daha seridir. Kafaların hareket alanı kesim alanı genişliğin- den ötürü, daha hızlı manevra yaparak daha seri kesim sağlamaktadır.

 

“CZ/XL takimetri opsiyonuyla mükemmel uyumda çalışmaktadır. Takimetri, bir kamera ve  rmware’den oluşan ve deri kesiminde milimetrik senkronizasyonu sağlayan bir GPS teknolojisidir. 350 parçanın yer- leştirildiği geniş bir dana derisi kanadında, parçalar tam olarak yerleştirildikleri koordinatta kesilir. 1 mm’lik dahi kayma, sapma veya bindirme yaşanmaz.”

Genişlik: 2.40m

Üretim Yeri: İtalya

Genişlik: 2.00m

Üretim Yeri: İtalya

Seri üretimden ziyade mod- elhanelerin vazgeçilmez makinesi olan CZ/P’ de çalış- ma alanı son derece kompa- kt ve ergonomiktir (1300 x 650mm). Eksenel rotasyonda hareket eden teleskopik döner kol üzerine ilave edilmiş kesim kafasıyla son derece ergono- mik kesim yapın. Opsiyonel konveyör bant sistemiyle iş gücünüzü sonsuz bir döngüye bağlayın.

 

CZ/M, tam adıyla CZ/Medium 1600mm çalışma alanı sunar. Küçük ya da orta ölçekli derilere tek sefer- de yatay serimde, büyük ölçekli der- ilere ise tek veya daha fazla seferde dikey olarak ev sahipliği yapabilir. Büyük ve geniş kanatlar enine değil de boyuna serildiğinde CZ/M büyük kanatlara da ev sahipliği yap- mış olur. CZ/L ve CZ/XL’ a göre ebatça epey küçük olan bu makine kompakt olması sebebiyle bilhassa ayakkabı üreticilerinin vazgeçil- mezidir. Harici aksesuar ünitelerle rulo kesiminde de büyük  eksibilite ve hız sağlar.

 

CZ/L, yani CZ/Large ebatlı ma- kine, CZ/XL’ a göre 40cm daha küçük genişliktedir. 2000mm kesim alanı sunan makine, genç dana derilerinin tamamına veya yarısına tek seferde ev sahipliği yapabilir. CZ/XL ile teknik olarak birebir aynı olmakla beraber, kes- im alanının 40cm daha az olması sebebiyle çalışma alanında kesilen parça miktarı daha azdır. CZ/L aynı zamanda RHD8TR aparatıyla beraber kullanıldığında katlı kes- im makinesine dönüşmektedir.

Genişlik: 1.60m

Üretim Yeri: İtalya

CZ/M, tam adıyla CZ/Medium 1600mm çalışma alanı sunar. Küçük ya da orta ölçekli derilere tek sefer- de yatay serimde, büyük ölçekli der- ilere ise tek veya daha fazla seferde dikey olarak ev sahipliği yapabil- ir. Büyük ve geniş kanatlar enine değil de boyuna serildiğinde CZ/M büyük kanatlara da ev sahipliği yap- mış olur. CZ/L ve CZ/XL’ a göre ebatça epey küçük olan bu makine kompakt olması sebebiyle bilhassa ayakkabı üreticilerinin vazgeçil- mezidir. Harici aksesuar ünitelerle rulo kesiminde de büyük  eksibilite ve hız sağlar.

AC Makine, Comelz'in Türkiye, Gürcistan, Irak, İran, Lübnan ve Türki ülkelerdeki resmi distribütörüdür.

HABER BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

OFİS:

AC MAKİNE San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.


İOSB Süleyman Demirel Bulv.
Aykosan San. Sit. 4-C Blok No:91 İkitelli

İstanbul, Turkey

+90 212 671 00 93

Pazartesi-Cuma: 9:00 - 19:00
Cumartesi: 09.00-13.00

Submitting Form...

The server encountered an error.

Mesajınız alındı.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.