AC MAKİNE San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

+90 (212) 671 00 93

COMELZ

1943' ten beri Dünya' da, 2001' den beri Türkiye' de

350

Deri Kesim Makinesi

280

Müşteri

6

Ülkede Satış Temsilciliği

5

Servis Noktası

COMELZ, 1943 yılından beri ayakkabı, çanta ve diğer deri aksesuarlarının üretiminde ilk aşama olan deri kesim aşamasına makineleri ve ileri teknoloji tüm ürünleriyle yön vermektedir. Comelz dünyada Nike, Adidas, Reebok, New Balance, Louis Vutton, Prada, Converse, Burberry, Celine, Gucci ve Christian Dior gibi isimlerin üretimlerine yön veren bir markadır.

 

Comelz markasının perde arkasında deneyimli ve alanında ünlü mühendislerden kurulmuş çok güçlü bir ARGE bulunmaktadır. Bu ARGE kesim kalitesi, kesici konforu, üretim hızı ve derideki  fire/kazanç oranlarını temel alarak var olan teknolojiyi ileri taşımak üzere 7/24 çalışmaktadır.

 

Comelz makineleri, bir CNC yığını olmaktan çok öte, aslında prematüre yapay zekalara sahiptir. Comelz makinenize sadece deri kanadınız üzerindeki ispireleri söylersiniz, akabinde size hem yerleştirmenizi hem de deri kesiminizi en düşük  firelerde yapar.

 

İlk çift  kafalı makineyi üreten ve konveyör bant sistemini dünyaya tanıtan şirket olan Comelz, kesim ve kesilen ıstampanın toplanması işlerini eş zamanlı hale getirdiği için 2002 yılında Türkiye piyasasınında ilgi odağı olmuştur. Comelz, Türkiye’ de bugün ortalama 350 makineye sahiptir.

 

AC Makine Türkiye, Irak, İran, Suriye, Gürcistan, Azerbeycan ve Ermenistan ülkerinin resmi Comelz tem- silcisidir. Kısaca Ortadoğu’ da ki Comelz varlığından sorumlu olan AC Makine, mevcut makinelere sağladığı servis sebebiyle de büyük bir sorumluluğa sahiptir. Makine varlığı anlamında Ortadoğu’da rakipsiz olan Comelz, AC Makine’nin geliştirmekte olduğu network sayesinde hızlı servis, hızlı sarf malzeme ve hızlı yedek parça teminini garanti etmektedir.

Birbirinden değerli bazı

MÜŞTERİLERİMİZ

İstanbul

İstanbul

İstanbul

İstanbul

Ankara

Çorum

İstanbul

Ankara

İstanbul

AC Makine, Comelz'in Türkiye, Gürcistan, Irak, İran, Lübnan ve Türki ülkelerdeki resmi distribütörüdür.

HABER BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

OFİS:

AC MAKİNE San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.


İOSB Süleyman Demirel Bulv.
Aykosan San. Sit. 4-C Blok No:91 İkitelli

İstanbul, Turkey

+90 212 671 00 93

Pazartesi-Cuma: 9:00 - 19:00
Cumartesi: 09.00-13.00

Submitting Form...

The server encountered an error.

Mesajınız alındı.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.